Home / بازی ها / دانلود بازی رکورد زدنی استَک Stack v1.0 اندروید

دانلود بازی رکورد زدنی استَک Stack v1.0 اندروید

دانلود بازی رکورد زدنی استَک Stack v1.0 اندروید

unnamed-آیکون-4
Stack

Stackیکی از بازی هایی است که با اینکه به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته است اما با توجه به امتیازات و دانلود هایی که از سوی کاربران کسب کرده است محبوبیت فراوانی دارد .Stackکه توسط استدیو بازی سازی Ketchappساخته شده است توانسته است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و جزء دسته Top chartsدر گوگل پلی قرار گرفته است!این بازی با اینکه زمان کمی است که منتشر شده است اما طبق گفته های بالا توانسته است محبوبیت فراوانی را کسب کند و ۵۰۰هزار بار توسط کاربران اندرویدی در گوگل پلی دانلود شده است و امتیاز بالای ۴٫۳ را از ۵ که یک امتیاز منحصر به فرد است را توسط کاربران گوگل پلی کسب نموده است.

وظیفه و کار شما در بازی Stackبه این صورت است که باید در طول بازی فقط صفحه را لمس کنید اما به این سادگی هم که فکر میکنید نیست !لمس کردن صفحه گوشی بدون هیچ قانونی کار سختی نیست و هرکسی بدون هیچ دانایی میتواند این کار را انجام دهد اما خب لمس کردن صفحه در این بازی بدون قانون نیست و شما باید در کسری از ثانیه و با دقت این کارو انجام دهید و در صورت یک اشتباه کوچک شما بازی را میبازید و تمام تلاش شما به فنا می رود.

شما در این بازی می بایست ساختمان سازی کنید اما روش شما برای بالا بردن ساختمان کمی عجیب می باشد. شما در ابتدا برجی کوتاه در اختیار دارید که باید با قرار دادن قطعات مختلف، آن را بالا ببرید و گسترش دهید. به این شکل که قطعاتی از سمت چپ و راست به سمت مرکز حرکت می کنند که شما باید با دقت تمام و یکی یکی آن ها را روی هم قرار دهید. هر چقدر که این قطعات دقیق تر روی هم قرار گیرند شانس شما برای ثبت رکوردی بهتر، بیشتر خواهد شد چراکه اگر قطعات را اشتباه و با بی دقتی روی هم قرار دهید فضای شما برای قرار دادن قطعه بعدی کمتر شده و درصد اشتباه شما بیشتر! هر چقدر که در بازی پیشروی کنید، قطعات با سرعت بیشتری از پیش چشمان شما عبور کرده و کار را برای شما سخت تر خواهند کرد.

از اول شما شاید فکر میکردید که این بازی ساده است اما با توجه به توضیحاتی که برای شما ذکر کردیم الان این بازی برای شما سخت جلو داده میشود اما خب باید بگویم که این بازی با اینکه سخت است اما بعد از تمرین  های پشت سرهم میتوانید در این بازی حرفه ای شوید.

ویژگی ها:

 گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده

کیفیت قابل قبول

ثبت رکورد

اشتراک گذاری رکورد با دوستان از طریق فیسبوک

 

درباره shayan

ببینید حتما

099009

دانلود بازی شبیه ساز بیل مکانیکی Scoop – Excavator v1 همراه دیتا

دانلود بازی شبیه ساز بیل مکانیکی Scoop – Excavator v1 همراه دیتا امروز یکی از …